Шановні клієнти, ми працюємо для вас! Приймаємо замовлення з понеділка по суботу.
Каталог товарів

Скільки важать різні види цегли

Категорії
Зміст
  1. Скільки важить звичайна цегла?
  2. Скільки важить біла (силікатна) цегла?
  3. Скільки важить червона (керамічна) цегла?
  4. Скільки важить шамотна цегла?

Цегла, як і раніше, застосовується в будівництві набагато частіше за будь-які інші матеріали. З цегли будують стіни та простінки, його застосовують для будівництва цоколів, кладки печей, облицювання фасадів. Для кожного з перерахованих завдань потрібна цегла з особливим набором властивостей, і, враховуючи це, виробники забезпечують дуже широкий асортимент цегли. Він відрізняється за матеріалом, з якого виготовляється, кольором, кількістю і розміром порожнин, стійкістю до впливу вологи і температур, міцністю, і, звичайно ж, вагою. Але навіщо потрібна інформація про вагу цегли? По-перше, вага однієї цеглини або цілої піддону корисно знати для забезпечення транспортування. По-друге, знаючи вагу цегли, можна приблизно розрахувати масу всієї будови, а цей показник необхідний для розрахунку фундаменту. Скільки ж важить одна цегла? Дати однозначну відповідь неможливо, тому що на вагу цегли впливає матеріал, його розміри та кількість порожнеч. Давайте постараємося розібратися, скільки важать різні види цегли печива. Така цегла важить близько 3.5-4 кг.

Скільки важить звичайна цегла?

Звичайна цегла

Не знаючи жодних додаткових параметрів, вага цегли приймають рівним 3.7 кг. У цьому випадку мають на увазі одинарну повнотілу силікатну цеглу стандартних розмірів 250х120х65 міліметрів.

Скільки важить біла (силікатна) цегла?

Біла цегла

У будівництві найчастіше використовується одинарна або полуторна силікатна цегла, яка може бути повнотілою або мати порожнечі.

Одинарна повнотіла цегла важить близько 3.7 кг. Залежно від кількості цегли на піддоні, його вага може становити від 750 до 1400 кг.

Полуторна повнотіла цегла важить у середньому 4.2-5 кг. Піддон такої цеглини може важити 850-1 400 кг. Вага залежить від кількості цегли на піддоні.

Середня вага одинарної пустотілої цегли становить 3.2 кг. Вага піддону 800-1100 кг.

Полуторна пустотіла цегла важить 3.7 кг. Піддон такої цеглини важить близько 850-1 150 кг.

Скільки важить червона (керамічна) цегла?

Керамічна цегла

 

Червоною, в народі називають керамічну цеглу. Така цегла буває рядовою, облицювальною та вогнетривкою. Червона керамічна цегла випускається в різних розмірах. Порожнечі можуть займати від 13 до 45% загального обсягу.

Одинарна повнотіла керамічна цегла важить близько 3.5 кг, така ж полуторна цегла – 4.2 кг. Вага пустотілої одинарної керамічної цегли становить 2.4 кг, полуторної – 3.1 кг.

Лицьова пустотіла червона цегла важить близько 1.5 кг, така ж полуторна цегла може важити близько 3 кг.

Скільки важить шамотна цегла?

Шамотна цегла стійка до впливу високих температур, тому цей матеріал застосовується для будівництва печей. Така цегла важить близько 3.5-4 кг.

( 1 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*