Тачка будівельно-садова одноколісна DETEX D-1, 85л/150кг
- Самовивіз з Нової пошти
- Кур'єр Нової Пошти
- Власна кур'єрська служба
- Самовивіз з пункту видачі
- Інші транспортні служби (Meest Express, SAT)
- Готівкою при отриманні
- Безготівковий переказ
- Оплата онлайн Visa/Mastercard
Тачка будівельна DETEX D-1 від українського виробника Фабрики тачок Детекс – «класика» в світі сучасних тачок.
Тачка D-1 – популярна модель тачки не лише в Україні, але і в Європі (експортується Фабрикою тачок ДЕТЕКС в ЄС). Конструктивно тачка DETEX D-1 порівнянна з одноколісною моделлю тачки Limex Standard хорватського виробника Altrad-Limex.
Організоване виробництво в Україні дозволило зробити дану модель доступною за ціною мільйонам українських споживачів.
Візок будівельний DETEX D-1 можна транспортувати в зібраному або розібранному вигляді.
Для збирання тачки D-1 необхідний наступний інструмент:
- Викрутка фігурна типу PH/PZ розміром 3-4
- Ключ ріжковий або шестигранний розміром 13 та 17.
ПОРЯДОК СКЛАДАННЯ ТАЧКИ DETEX D-1
- Прикрутити низ корита до рами за допомогою 4-х болтів і гайок M8 (болти з боку корита).
- Прикрутити упор передній до рами і корита з допомогою 3-х болтів M8 і гайок M8.
- Вставте вісь в колесо
- Прикрутіть колесо до кронштейнів в передній частині рами (за допомогою шайб і гайок M10 зафіксуйте вісь колеса).
- Закрутіть/затягніть всі кріплення.
- Перевірте тиск в пневматичному колесі (при необхідності відрегулюйте для власних потреб 1,5-2,0 атм.)
- Тачка готова до експлуатації.
ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЯ ТАЧКИ D-1
- Тачка призначена для експлуатації та зберігання в наступних умовах: температура навколишнього середовища від мінус 30 °С до плюс 50 °С; відносна вологість повітря до 80% при 25 °С.
- Перед використанням перевірте затягування всіх кріплень. Після застосування очистіть вузли від бруду, розчину, промийте кузов водою і просушіть.
- Періодично перевіряйте тиск повітря в шині, яке повинно бути в межах 1,8 – 2 атм.
- Змастить підшипник/втулку всередині колеса перед складанням, періодично змащуйте під час експлуатації.
- Для цілісності різьблення гвинтових з’єднань, їх захисту від іржі під час експлуатації періодично змащуйте їх машинним маслом або солідолом.
Зберігайте тачку в очищеному стані в сухому приміщенні, недоступному для дітей.
Ручна тачка з містким кузовом об’ємом до 100 л рідких сумішей (до 180 л сипучих) і максимальною вантажопідйомністю 160 кг.
Дана модель доступна в різній конфігурації обєму корита, типу коліс.
Колеса
Саме на нього припадає основна вага перевезених матеріалів і саме воно їздить по вибоїнах і вибоїнах, а значить, має бути міцним і забезпечувати плавний хід.
Для кращої амортизації використовують колеса великого діаметра (35-45 см), на диски надягають покришку, а при необхідності вставляють всередину камеру. Безкамерні варіанти краще – в разі пошкодження їх можна завулканізіровать, тоді як проколоту камеру доведеться міняти.
В вісь іноді вставляють металевий підшипник, значно полегшує перебіг. Він вимагає мастила (деякі виробники закладають масло на весь термін служби колеса), але при несвоєчасній мастилі він іржавіє, а при попаданні піску або цементу його може заклинити. Втопити підшипник герметично – заняття дороге і виправдовує себе тільки на професійних тачках. Набагато неприхотливее варіант із пластиковою втулкою. Вона не іржавіє, не вимагає мастила, непогано витримує високі температурні навантаження і має досить хорошу зносостійкість.
Корито (Кузов)
Корито тачок зроблене з високоякісної сталі. Але, з огляду на, що транспортується вміст нерідко являє собою дуже агресивну по відношенню до металу середу і сприяє виникненню іржі, матеріал оцинковують.
Жорсткість виробів багато в чому визначається товщиною металу. Правильно сконструйований кузов максимально знижує фізичне навантаження при роботі. Трапециевидная форма без швів, плоске квадратної конфігурації дно і помітно скошена передня частина – подібна компоновка не випадкова. У таку тачку зручно завантажувати і сипучі, і великогабаритні матеріали навіть вище країв. До того ж на плоскій поверхні вміщується значно більше предметів правильної геометричної форми, будь то брус, цегла, бетонні блоки і т.д. (Особливо, якщо розкласти їх рівними рядами). Нарешті, скошений передній край сприяє оптимальному розподілу ваги – на руки доводиться від 10 до 30% навантаження, інше – на колесо.
На тачках деяких виробників є бічні і фронтальні ребра жорсткості, що забезпечують міцність стінок кузова і виключають його деформацію навіть при перевезенні дуже важких вантажів. Однак для роботи з сипучими та рідкими середовищами ребра жорсткості заважають – рифлена поверхня перешкоджає повному стеканию матеріалу (наприклад, цементного або вапняного розчину) і його доводиться соскребать лопатою. Додаткову міцність кузова і стійкість до ударів надають загнуті борти, подібна технологія також виключає ймовірність порізів об метал в процесі роботи.
Рама
У виробів “невизначеного походження” рама зварена, причому з переривчастими нерівними швами. Можна тільки здогадуватися, наскільки обмежений термін служби таких візків.
Фабрика тачок “ДЕТЕКС” роблить раму з цільногнутої труби і без стиків. В цьому випадку кузов не відвалиться “випадково” в самий невідповідний момент.
Дуже важлива форма каркаса. При неправильному вигині, якими б хорошими не були кузов і колеса, тачку доведеться штовхати, задіюючи м’язи рук і плечового пояса і тим самим ускладнюючи собі роботу. Рама повинна охоплювати корито, створюючи для нього опору знизу, спереду і притримуючи ззаду.
Ручки
Ручки тачки зобов’язані бути довгими і широко розставленими, щоб між ними легко поміщався корпус людини. Це виключає навантаження на хребет і забезпечує найбільшу маневреність в управлінні пристроєм.
Найлегше штовхати тачку за рахунок природного положення тіла, коли руки випрямлені вздовж тулуба. Зап’ясть при захопленні поручнів не слід повертатися, тому рама повинна мати характерний вигин.
Обидві долоні при захопленні повинні бути строго паралельні, це стосується і спорожнення кузова. Зручно, коли ручки мають неслизьку поверхню або пластмасові рифлені насадки з заглибленнями для пальців.
Комплектація:
Поставляється в розібраному вигляді.