Каталог товарів

Інструменти

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Колесо DW-PU 4.0*8 поліуретанове металевий диск на підшипнику

Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Електричний лобзик Total TS2045565 має потужність на 400 Вт. Він працює від електричної мережі з напругою у 220-240 В. Без навантаження модель виконує від 800 до 3000 об/хв, що гарантує якісний результат на виході.

Швидке замовлення

Компактний ручний фрезер Total TR111216 призначений як для професійного використання, так і для роботи в домашній майстерні. Практично будь-яка теслярська, столярна та меблева робота потребує використання фрезерного верстата. Цей пристрій дає змогу швидко, точно та якісно вирізати пази, отвори складної форми, а також робити всілякі окантовки та крайки в дерев'яних виробах.

Швидке замовлення

Мережевий шурупокрут Total працює за традиційним принципом. Його потужність становить 280 Вт, звідки відразу ж можна взяти простий висновок — він чудово підійде для домашнього використання. Модель відрізняється високим класом електроживлення, даючи вам змогу трохи заощадити.

Швидке замовлення
Швидке замовлення

Болгарка Stanley STGS9125, що працює від мережі - відмінний вибір для користувача, який збирається використовувати цей інструмент для виконання як побутових, так і професійних завдань. Stanley STGS9125 має хороший запас потужності і витривалості і виконана у вигляді невеликих розмірів конструкції, вагою не більше 2 кг.

Швидке замовлення

KX1650 - це будівельний фен середнього класу від Black&Decker, призначений для оздоблювальних робіт і реставрації.

Швидке замовлення

Легка, дуже ергономічна і потужна універсальна пила дозволить різати найрізноманітніші матеріали, такі як дерево, метал (використовується спеціальне полотно) або пластик з невеликим зусиллям при роботі. Проста і зручна універсальна пила порівняна по простоті з ручною ножовкою, але значно перевершує її по продуктивності. Швидка зміна пильних полотен без ключа, блокування від випадкового увімкнення, регулювання числа ходів полотна для повного контролю і точного і якісного різу. Однаково добре підходить для зовнішнього (садові роботи), і внутрішнього використання.

Швидке замовлення

Бури Dewalt SDS-Plus EXTREME 2 - це інноваційні довговічні бури. Вони відмінно підходять для свердління армованого бетону, цегляної кладки, натурального і штучного каменю. Наявність міцних карбідних напайок продовжують термін експлуатації оснащення. Бур використовується з перфораторами SDS+ (акумуляторними і мережевими). 

Швидке замовлення

Набір з 45 аксесуарів, що складається з ручної викрутки з храповиком і широкого асортименту викруткових насадок і насадок-ключів для виконання найпоширеніших операцій загортання. Зручна валіза для зберігання представлена у привабливій прозорій блістерній упаковці.
Прекрасний подарунок.

Швидке замовлення